Od 01.05.2021 uruchomiliśmy nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY!

ZAREJESTRUJ SIĘ → dokonaj ZAKUPU → zostaw OPINIĘ → zbieraj PUNKTY → wymieniaj na NAGRODY!

Szczegóły w >REGULAMINIE<  

 

ZŁAP ZNIŻKI!!!

przy jednorazowym zakupie produktów na kwotę:

500zł - 5% rabatu

2000zł - 10% rabatu

5000zł - 15% rabatu

10 000zł - 20% rabatu

 

Zdalne okresowe szkolenia dla pracowników 

Coraz częściej praktykowaną przez wiele firm techniką prowadzenia szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy są specjalnie przygotowane szkolenia BHP online. Korzystając z dostępu do Internetu i komputera w dowolnym miejscu uczestnik może zrealizować szkolenie. Pracodawca może przeprowadzić właściwe dla danego pracownika szkolenie, nie zatrudniając przy tym dodatkowej osoby z zewnątrz specjalizującej się w przygotowywaniu i prowadzeniu tego typu treningów. Szkolenia BHP online to szybki i prosty sposób na aktualizację i uzupełnienie wiadomości i umiejętności z zakresu BHP.

Szkolenia BHP online – dlaczego warto postawić na e-learning?

Wprowadzenie okresowych szkoleń dla pracowników w formie e-learningu ułatwia nie tylko organizację pracy zakładu eliminując potrzebę zatrudniania zewnętrznego szkoleniowca i umożliwiając wybór najbardziej dogodnego dla pracownika czasu szkolenia, ale też daje możliwość przeprowadzenia różnych szkoleń w jednym czasie, dopasowanych do wymagań dla określonych stanowisk pracy.

W ramach gotowych szkoleń BHP online przygotowaliśmy prezentacje power point i testy obejmujące:

Szkolenie bhp w wersji online po angielsku

E-learning służyć może jako wygodna forma aktualizacji i uzupełnienia wiadomości i umiejętności dla zaznajomionych już z tematem BHP pracowników w dogodnych dla nich miejscu (czy kosztownych delegacji). Innowacyjna formuła szkolenia pozwala na łatwiejsze przyswojenie najbardziej istotnych informacji, co przekłada się realnie na umiejętności pracownika i jego wkład w wartości firmy.

 

Instrukcja użytkowania platformy e-learningowej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl