do kasy suma: 0,00 zł

Pracownicy administracyjno–biurowi PL - Szkolenie okresowe BHP

Dostępność: duża ilość
Cena: 80,00 zł

Cena regularna:

80.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość os.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.92
Producent: BHP Consulting
Kod produktu: 81

Opis

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno – biurowych

- szkolenie w języku polskim 

Zminimalizuj ryzyko, zwiększ bezpieczeństwo.

Zatrudniasz pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie ukryte niebezpieczeństwa mogą czyhać na Twoich pracowników biurowych? Czy wiesz, że niewłaściwa postawa przy biurku, nieodpowiednie oświetlenie lub brak regularnych przerw może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych? Czy Twój zespół wie, jak postępować w sytuacji kryzysowej, jak pożar czy awaria techniczna?

Właśnie po to są szkolenia okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych. Cel? Wyposażyć Twoją ekipę w kluczową wiedzę i umiejętności, aby zapobiegać zagrożeniom, chronić swoje zdrowie i bezpieczeństwo oraz wiedzieć, jak reagować w sytuacjach awaryjnych.

Dlaczego e-learning to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź te 3 powody!

 • Elastyczność - dzięki e-learningowi, możesz uczyć się w swoim tempie, dostosowując naukę do swojego harmonogramu - nauka bez stresu i pośpiechu.
 • Komfort – e-learning daje Ci możliwość uczestnictwa w szkoleniu w dowolnym miejscu, które jest dla Ciebie najbardziej dogodne.
 • Jakość i dostępność – szkolenie online łączy w sobie wysoki poziom merytoryczny z przystępnością. Nie musisz już wybierać między jakością a wygodą.

Co obejmuje program szkolenia?

 1. Dokładną analizę wybranych regulacji prawnych z zakresu BHP uwzględniającą: prawa i obowiązki pracowników i pracodawców, odpowiedzialność za naruszenie przepisów i zasad BHP, ochronę pracy kobiet i młodocianych, konsekwencje wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz znaczenie profilaktycznej ochrony zdrowia pracowników.
 2. Zasady postępowania w zakresie oceny zagrożeń czynnikami występującymi w procesach pracy i metod ochrony przed nimi.
 3. Omówienie problemów związanych z organizacją stanowisk pracy biurowej, z naciskiem na zasady ergonomii, w tym stanowiska z monitorami ekranowymi i innymi urządzeniami biurowymi.
 4. Procedury postępowania w razie wypadków i innych sytuacji zagrożenia, w tym zasady udzielania pierwszej pomocy.

Czy wiesz dlaczego nasze szkolenia online są wybierane przez tysiące zadowolonych klientów?

 1. Innowacyjna i angażująca forma przekazu. Tworzymy unikalne szkolenia e-learningowe, zawierające: interaktywne zadania, animacje i quizy. Nasze szkolenia są dynamiczne i angażujące!
 2. Skuteczność nauki na najwyższym poziomie. Nasze szkolenia są skonstruowane w taki sposób, aby nie tylko przekazać Ci istotne informacje, ale przede wszystkim pomóc Ci je zrozumieć i zastosować w praktyce. Ponadto, jeśli chcesz zgłębić jakikolwiek temat, zawsze masz do dyspozycji dodatkowe zasoby i materiały.
 3. Bezpośredni dostęp do ekspertów. W każdej chwili możesz skonsultować się z naszym specjalistą BHP. To oznacza, że zawsze możesz liczyć na wsparcie ekspertów, bez względu na to, z jakim wyzwaniem się spotkasz.
 4. Dostępność w dwóch wersjach językowych. Nasze szkolenia są dostępne zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
 5. Szybka i łatwa certyfikacja. Po ukończeniu szkolenia, otrzymasz zaświadczenie o jego ukończeniu, które wyślemy Ci mailowo w wersji elektronicznych lub pocztą w wersji papierowej (jeśli wybierzesz dodatkowo taką opcję dostawy) na wskazany adres.

Jak kupić i korzystać z naszych szkoleń e-learningowych?

Zakup i realizacja naszego szkolenia BHP online są proste i intuicyjne. Poniżej znajdziesz skrócone, zwięzłe kroki, które Cię do tego przybliżą:

 1. Wybierz i dokonaj zakupu odpowiedniego szkolenia na naszej platformie. System poprowadzi Cię przez cały proces.
 2. Dokonaj płatności w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: przelewem tradycyjnym – na podstawie faktury proforma, kartą płatniczą, przez PayU, BLIKiem lub przez PayPal.
 3. Po zaksięgowaniu Twojej płatności, poprosimy Cię o podanie adresów e-mail uczestników szkolenia.
 4. Następnie, na podane przez Ciebie adresy e-mail uczestników zostaną wysłane linki aktywacyjne.
 5. Klikając w link aktywacyjny, uczestnik zostanie przekierowany do okna logowania i rejestracji konta. Loginem będzie e-mail, a hasło ustali samodzielnie, zgodnie z naszymi wskazówkami.
 6. Po rejestracji, uczestnik rozpocznie naukę z modułów tematycznych. Przejście przez nie i przystąpienie do egzaminu w formie testu odbywa się w dogodnym tempie. Pamiętaj jednak, że całe szkolenie należy zakończyć w ciągu maksymalnie 30 dni.
 7. Po pomyślnym zdaniu egzaminu, otrzymasz zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia w formie elektronicznej lub papierowej (zgodnie z zamówieniem).

Dlaczego jeszcze warto kupić u nas?

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Wszystkie nasze produkty tworzone są w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie i wartości, którymi się kierujemy, dlatego jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Wiemy, że są: aktualne, merytoryczne i doskonale spełniają rolę, do której zostały stworzone – świadczą o tym opinie naszych klientów. Jednak zawsze może być jeszcze lepiej i z chęcią wysłuchamy Twoich uwag.

Natomiast jeśli uznasz, że nasze produkty jednak nie spełniły Twoich oczekiwań, oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszych informacji, z przyjemnością Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych kontaktowych:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (3)

6 maja 2021

Polecam, to bardzo czytelna i wygodna forma uzupełnienia wiedzy z zakresu BHP.

12 lipca 2021

Materiał przejrzysty i treściwy, odpowiednia ilość na ten rodzaj szkolenia. Polecam!

28 maja 2022

Szkolenie dobrze zaprezentowane, zakres właściwy i dobrze przedstawiony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl