}) window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () {
do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Firma BHP Consulting od 2004 roku czuwa nad bezpieczeństwem pracodawców i pracowników, oraz promowaniem kultury Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. 

Rozpoczynaliśmy od szkoleń z zakresu BHP i zadań służby BHP w firmach, które nie posiadały wyspecjalizowanych do tego celu komórek organizacyjnych.

Obecnie, dzięki systematycznemu podnoszeniu naszych kompetencji, zdobywaniu wiedzy, a przede wszystkim doświadczeniu wynikającemu z wieloletniej praktyki, możemy poszczycić się bogatym portfolio dokonań u wielu naszych Klientów polskich i zagranicznych. 

Jednocześnie ciągłe doskonalenie i rozwój pracowników pozwala na dynamiczne rozszerzanie zakresu naszych usług. 

Wspieramy Klientów w kwestiach, m.in.: 

  • przeprowadzania szkoleń w zakresie BHP
  • sporządzania wszelkiej dokumentacji związanej z BHP
  • nadzoru BHP na inwestycjach
  • pełnienia zadań służby BHP w firmach
  • konsultacji w kwestii zagadnień BHP

Świadczymy usługi na zasadzie outsourcingu, pozwalając firmom w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych sobie celów. Odciążamy Klientów kompleksowo zajmując się wyzwaniami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy, zarówno tymi wymaganymi przez przepisy prawa, jak i wewnętrznymi standardami klienta. 

Z wielką satysfakcją obserwujemy wzrost świadomości znaczenia bhp u naszych Klientów i zrozumienia, że sukces firmy ma nie tylko wymiar finansowy – sukcesem jest także tworzenie bezpiecznego środowiska pracy, niezależnie od wielkości i rodzaju prowadzonej działalności.  

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą, dla której kwestie bezpieczeństwa pracy są tak samo ważne jak dla nas, z podmiotami pretendującymi do miana nowoczesnych i bezpiecznych. 

Odpowiemy na każde Państwa pytanie i rozstrzygniemy wątpliwości. W tym celu zapraszamy do kontaktu z nami poprzez: 

Koniecznie zajrzyj też na naszą stronę internetową: https://szkoleniebhp.com.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl