do kasy suma: 0,00 zł

Pracodawcy i osoby kierujące pracownikami PL - Szkolenie okresowe BHP

Dostępność: duża ilość
Cena: 110,00 zł

Cena regularna:

110.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość os.
Zyskujesz 10 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.42
Producent: BHP Consulting
Kod produktu: 80

Opis

Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami - szkolenie w języku polskim 

Bezpieczeństwo pracy - Twoja odpowiedzialność, nasza specjalność.

Czy wiesz, że bezpieczne i zdrowe środowisko pracy przekłada się na większą produktywność, lepsze morale pracowników i długoterminowy sukces Twojego zespołu?

Kiedy ostatnio zastanawiałeś się, co należy zrobić, gdy w miejscu pracy pojawi się nieoczekiwane zagrożenie? Czy jesteś przygotowany, na to aby zarządzać taką sytuacją i chronić swój zespół?

Bez względu na to czy jesteś pracodawcą, managerem, brygadzistą, mistrzem czy kierownikiem wydziału, jeśli kierujesz zespołem pracowników, to szkolenie jest dla Ciebie!

Celem szkolenia okresowego BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami jest uaktualnienie i uzupełnienie Twojej wiedzy i umiejętności, szczególnie w obszarach takich jak: ocena zagrożeń w procesach pracy, kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz ochrona pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą.

Dlaczego e-learning jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem? Sprawdź te 3 powody!

 • Elastyczność – dzięki e-learningowi, możesz uczyć się w swoim tempie, dostosowując naukę do swojego harmonogramu.
 • Komfort – e-learning daje Ci możliwość uczestnictwa w szkoleniu z miejsca, które jest dla Ciebie najbardziej dogodne.
 • Jakość i dostępność – szkolenie online łączy w sobie wysoki poziom merytoryczny z przystępnością. Nie musisz już wybierać między jakością a wygodą.

Jaki jest program tego szkolenia?

 • Omówienie wybranych regulacji prawnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, z uwzględnieniem źródeł prawa międzynarodowego. Zapoznanie się z aktualnymi przepisami, w tym obowiązkami w zakresie bezpieczeństwa, ochroną pracy kobiet i młodocianych, profilaktyką zdrowotną, szkoleniami oraz organizacją nadzoru i kontroli warunków pracy. Omówienie problemów związanych z interpretacją niektórych przepisów.
 • Nauczenie identyfikacji, analizy i oceny zagrożeń czynnikami szkodliwymi dla zdrowia, uciążliwymi i niebezpiecznymi, a także ocena ryzyka z nimi związanego.
 • Zrozumienie organizacji i metod kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk z monitorami ekranowymi.
 • Analiza okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz związana z nimi profilaktyka. Omówienie przyczyn charakterystycznych wypadków, ze szczególnym uwzględnieniem tych wynikających z nieprawidłowej organizacji pracy.
 • Zrozumienie organizacji i metodyki szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego, oraz kształtowanie bezpiecznych zachowań pracowników w procesach pracy.
 • Nauczenie zasad postępowania w razie wypadku w czasie pracy i w sytuacjach zagrożeń, takich jak pożar czy awaria, w tym zasady udzielania pierwszej pomocy.
 • Omówienie skutków ekonomicznych nieprawidłowych warunków pracy, takich jak świadczenia z tytułu warunków pracy, składka na ubezpieczenia społeczne pracowników.
 • Przegląd problemów ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska naturalnego.

Czy wiesz dlaczego nasze szkolenia online są wybierane przez tysiące zadowolonych klientów?

 1. Innowacyjna i angażująca forma przekazu. Tworzymy unikalne szkolenia e-learningowe, zawierające: interaktywne zadania, animacje i quizy. Nasze szkolenia są dynamiczne i angażujące!
 2. Skuteczność nauki na najwyższym poziomie. Nasze szkolenia są skonstruowane w taki sposób, aby nie tylko przekazać Ci istotne informacje, ale przede wszystkim pomóc Ci je zrozumieć i zastosować w praktyce. Ponadto, jeśli chcesz zgłębić jakikolwiek temat, zawsze masz do dyspozycji dodatkowe zasoby i materiały.
 3. Bezpośredni dostęp do ekspertów. W każdej chwili możesz skonsultować się z naszym specjalistą BHP. To oznacza, że zawsze możesz liczyć na wsparcie ekspertów, bez względu na to, z jakim wyzwaniem się spotkasz.
 4. Dostępność w dwóch wersjach językowych. Nasze szkolenia są dostępne zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
 5. Szybka i łatwa certyfikacja. Po ukończeniu szkolenia, otrzymasz zaświadczenie o jego ukończeniu, które wyślemy Ci mailowo w wersji elektronicznych lub pocztą w wersji papierowej (jeśli wybierzesz dodatkowo taką opcję dostawy) na wskazany adres.

Jak kupić i korzystać z naszych szkoleń e-learningowych?

Zakup i realizacja naszego szkolenia BHP online są proste i intuicyjne. Poniżej znajdziesz skrócone, zwięzłe kroki, które Cię do tego przybliżą:

 1. Wybierz i dokonaj zakupu odpowiedniego szkolenia na naszej platformie. System poprowadzi Cię przez cały proces.
 2. Dokonaj płatności w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: przelewem tradycyjnym – na podstawie faktury proforma, kartą płatniczą, przez PayU, BLIKiem lub przez PayPal.
 3. Po zaksięgowaniu Twojej płatności, poprosimy Cię o podanie adresów e-mail uczestników szkolenia.
 4. Następnie, na podane przez Ciebie adresy e-mail uczestników zostaną wysłane linki aktywacyjne.
 5. Klikając w link aktywacyjny, uczestnik zostanie przekierowany do okna logowania i rejestracji konta. Loginem będzie e-mail, a hasło ustali samodzielnie, zgodnie z naszymi wskazówkami.
 6. Po rejestracji, uczestnik rozpocznie naukę z modułów tematycznych. Przejście przez nie i przystąpienie do egzaminu w formie testu odbywa się w dogodnym tempie. Pamiętaj jednak, że całe szkolenie należy zakończyć w ciągu maksymalnie 30 dni.
 7. Po pomyślnym zdaniu egzaminu, otrzymasz zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia w formie elektronicznej lub papierowej (zgodnie z zamówieniem).

Dlaczego jeszcze warto kupić u nas?

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Wszystkie nasze produkty tworzone są w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie i wartości, którymi się kierujemy, dlatego jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Wiemy, że są: aktualne, merytoryczne i doskonale spełniają rolę, do której zostały stworzone – świadczą o tym opinie naszych klientów. Jednak zawsze może być jeszcze lepiej i z chęcią wysłuchamy Twoich uwag.

Natomiast jeśli uznasz, że nasze produkty jednak nie spełniły Twoich oczekiwań, oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszych informacji, z przyjemnością Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych kontaktowych:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (5)

27 lipca 2021

Materiał przejrzysty i treściwy, odpowiednia ilość na ten rodzaj szkolenia. Polecam!

24 marca 2022

Merytoryczne szkolenie, ciekawa prezentacja z quizami. Polecam!

27 maja 2022

Polecam, szkolenie w bardzo przystępnej i ciekawej formie, na pewno jeszcze skorzystam.

28 maja 2022

Szkolenie dobrze zaprezentowane, zakres właściwy i dobrze przedstawiony.

28 maja 2022

Szkolenie dobrze zaprezentowane, zakres właściwy i dobrze przedstawiony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl