Od 01.05.2021 uruchomiliśmy nasz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY!

ZAREJESTRUJ SIĘ → dokonaj ZAKUPU → zostaw OPINIĘ → zbieraj PUNKTY → wymieniaj na NAGRODY!

Szczegóły w >REGULAMINIE<  

 

ZŁAP ZNIŻKI!!!

przy jednorazowym zakupie produktów na kwotę:

500zł - 5% rabatu

2000zł - 10% rabatu

5000zł - 15% rabatu

10 000zł - 20% rabatu

 

Szkolenia BHP przeprowadzane w miejscu pracy często wymagają użycia różnego rodzaju pomocy wizualnych. Plansze, plakaty czy prezentacje bhp w Power Point znacząco ułatwiają zrozumienie i zapamiętanie podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a dodatkowo stanowią doskonałe źródło informacji uzupełniających dostępnych dla pracowników w każdej chwili. Wśród dostępnych w naszym sklepie prezentacji bhp w Power Point wyjaśniliśmy wiele podstawowych i rozbudowanych zagadnień niezbędnych do zaprezentowania podczas szkoleń w zakładach pracy.

Prezentacje BHP w Power Point – skuteczne wykorzystanie dostępnej technologii

Przygotowanie szkolenia wstępnego bądź okresowego dla pracowników zakładu powinno opierać się o odgórnie ustalone zasady i wytyczne określone w aktualnych przepisach prawnych. Ułatwiając działanie pracodawcom i specjalistom BHP przeprowadzającym szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach i w odniesieniu do konkretnych zagrożeń przygotowaliśmy kompleksowe prezentacje z zakresu:

W ofercie posiadamy także wszystkie prezentacje BHP w Power Point przygotowane w języku angielskim umożliwiające przeprowadzenie skutecznego i pełnowartościowego szkolenia także wśród pracowników międzynarodowych. Prezentacje multimedialne to wyjątkowo skuteczny sposób na urozmaicenie szkoleń z zakresu BHP, podniesienie ich wartości merytorycznej i stworzenie kanału przekazu zrozumiałego dla wszystkich pracowników biorących udział w obowiązkowym szkoleniu.

Roboty Ziemne - Wykopy PL

Roboty Ziemne - Wykopy PL

Producent: BHP Consulting
Cena: 150,00 zł
szt.
zobacz więcej
Rusztowania PL

Rusztowania PL

Producent: BHP Consulting
Cena: 180,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl