do kasy suma: 0,00 zł
Już jest. Nasz program afiliacyjny: ZOSTAŃ NASZYM SOJUSZNIKIEM.
Już jest. Nasz program afiliacyjny: ZOSTAŃ NASZYM SOJUSZNIKIEM.

Już jest. Nasz program afiliacyjny: ZOSTAŃ NASZYM SOJUSZNIKIEM.

 

Przyłącz się, polecaj i zarabiaj.

W biznesie, podobnie jak na wojnie, żeby odnieść zwycięstwo i zrealizować wyznaczone cele, potrzebujemy odpowiednich sojuszników. Zgadzasz się z tym? Im więcej osób, kierujących się podobnymi wartościami przyłączy się, tym stworzony front będzie silniejszy, a zwycięstwo pewniejsze. To oczywiste, dlatego już teraz zachęcamy Cię: przyłącz się do naszego programu afiliacyjnego i zostań naszym sojusznikiem, a przy okazji na tym zarabiaj.

O co walczymy? O poczucie bezpieczeństwa, zarówno pracownika, jak i pracodawcy.

Z czym walczymy? Z brakiem świadomości, podejściem: jakoś to będzie i zrzucaniem odpowiedzialności na innych w przypadku wystąpienia sytuacji zagrożenia.

W jaki sposób? Edukujemy, uwrażliwiamy, wskazujemy.

Jakimi środkami? Szkolenia BHP, prezentacje, publikacje, dokumenty.

 

Do tej pory robiliśmy to sami. Teraz proponujemy zawiązanie sojuszu pomiędzy Tobą, twoimi fallowersami a naszą firmą.

Dlaczego? Zobacz, jak wygląda to teraz:

  • Ty – szukasz pomysłu by dodatkowo zarobić, ale chcesz, by było to również ważne i użyteczne dla innych.
  • Twoi fallowersi – już wiedzą, że ich biznes w głównej mierze zależy od ludzi, którzy tam pracują, chcą zadbać o swoich pracowników i szukają odpowiednich rozwiązań.
  • My – mamy profesjonalne szkolenia, prezentacje i szablony dokumentów, które są dostępne od zaraz i szukamy sposobu na poinformowanie o tym potencjalnych zainteresowanych.

Zatem dla kogo jest ta propozycja?

Jeśli bliskie są Ci tematy związane z BHP – z punktu widzenia specjalisty, pracodawcy lub pracownika. Jeśli uważasz, że zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i dobrych warunków pracy jest ważne i chcesz o tym mówić, pomimo że nie jesteś związany z naszą branżą. Jeśli prowadzisz bloga, masz stronę internetową, kanał na YouTube lub grupę na Facebooku, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Zostań naszym sojusznikiem. Opowiadaj o naszych ideach, promuj produkty i zarabiaj za pomocą linków afiliacyjnych.

Jak to działa?

Bardzo prosto:

  1. Wejdź na platformę Webepartners i utwórz dla siebie konto wydawcy.

     Instrukcję założenia konta Wydawcy znajdziesz >TUTAJ<

  1. Wygeneruj link afiliacyjny

     Instrukcję utworzenia linków afiliacyjnych oraz widżetów znajdziesz >TUTAJ<

  1. Opublikuj i gotowe.

 

Za każdym razem, gdy klient wejdzie przez wygenerowany przez Ciebie link i dokona zakupu,

Ty otrzymasz 10% prowizji.

Co mi to da, czyli jak wygląda sytuacja po przyłączeniu się do naszego sojuszu.

Sojusz to taki układ, w którym wszyscy, którzy do niego dołączyli, wygrywają. Dzięki temu, że dołączysz do programu, Twoi followersi – osoby, które Cię obserwują, otrzymają dostęp do profesjonalnych szkoleń i materiałów dotyczących zagadnień BHP. Z kolei Ty wzmocnisz swoją pozycję eksperta oraz zyskasz dodatkowe źródło dochodu, a my otrzymamy szansę na dotarcie do tych klientów, którzy naprawdę potrzebują naszej pomocy. Jednym słowem ten układ to: win-win-win.

Zainteresowany? Dołącz do programu.

A jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami:

plock@pogotowiebhp.com.pl 

 

P.S. Przed przystąpieniem do programu afiliacyjnego możesz sobie zadawać pytania typu:

Czy warto polecać nasze usługi?

  • Tak. Po pierwsze: każda firma ma obowiązek przeprowadzić szkolenia BHP dla swoich pracowników. Podobnie jest w przypadku sporządzania i prowadzenia dokumentacji, więc rynek jest naprawdę duży.
  • Po drugie: ze szkoleń w formie online, prezentacji, czy gotowych formularzy dokumentów, mogą korzystać firmy w całej Polsce. Natomiast firmy zatrudniające pracowników zagranicznych mogą korzystać ze szkoleń czy prezentacji w języku angielskim lub ukraińskim.
  • Po trzecie, nasi dotychczasowi klienci doceniają nasze doświadczenie i profesjonalizm, o czym można się przekonać, czytając opinie dotychczasowych klientów.

 

Czy możecie mi jakoś pomóc?

Tak, i to na każdym etapie. Poprowadzimy Cię przez proces zakładania konta i generowania linków. Podpowiemy, w jaki sposób możesz pisać o naszych produktach, żeby lepiej je promować. Dostarczymy Ci gratisy, które będziesz mógł wysyłać do zainteresowanych odbiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl