do kasy suma: 0,00 zł

Pracownicy inżynieryjno-techniczni EN - Szkolenie okresowe BHP

Dostępność: duża ilość
Cena: 220,00 zł

Cena regularna:

220.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość os.
Zyskujesz 20 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno - technicznych

 - szkolenie w języku angielskim

Podnieś swoje kompetencje BHP

Jesteś pracownikiem technicznym lub inżynieryjnym? Angażujesz się w projektowanie i organizowanie procesów produkcyjnych, maszyn, czy środowisk pracy? Pracujesz w anglojęzycznym środowisku pracy lub międzynarodowej korporacji? Jeśli tak, to nasze szkolenie jest stworzone z myślą o Tobie!

Szkolenie to zaprojektowane specjalnie z myślą o projektantach, konstruktorach, technologach, czy organizatorach produkcji - zawiera niezbędną wiedzę o zdrowiu i bezpieczeństwie pracy na tych stanowiskach.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze szkolenie?

 • Komfort językowy – szkolenie przeprowadzane jest w języku angielskim, co gwarantuje pełne zrozumienie treści przez osoby, które nie posługujące się na co dzień językiem polskim.
 • Elastyczność – dzięki e-learningowi możesz uczyć się w swoim tempie, dostosowując naukę do swojego harmonogramu.
 • Bezpieczeństwo – podniesiesz standardy bezpieczeństwa na swoim stanowisku pracy.

Co obejmuje program szkolenia?

 • Analiza aktualnych przepisów prawnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, z naciskiem na prawa i obowiązki pracodawców i pracowników, odpowiedzialność zawodową, wymagania dla budynków i urządzeń technicznych, system oceny zgodności produktów oraz nadzór i kontrola warunków pracy.
 • Nauka metod identyfikacji, analizy i oceny zagrożeń szkodliwych dla zdrowia oraz ryzyk z tym związanych.
 • Zrozumienie, jak kształtować warunki pracy zgodne z bezpieczeństwem i ergonomią, w tym metody eliminacji lub ograniczania szkodliwych wpływów na pracowników.
 • Omówienie nowoczesnych techniczno-organizacyjnych rozwiązań poprawiających warunki bezpieczeństwa i higieny pracy, takich jak systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne, urządzenia zabezpieczające i środki ochrony indywidualnej.
 • Ćwiczenia uwzględniające wymagania bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ergonomii w procesie projektowania.
 • Nauka zasad postępowania w przypadku wypadków i sytuacji zagrożenia, w tym udzielania pierwszej pomocy.

Czy wiesz dlaczego nasze szkolenia online są wybierane przez tysiące zadowolonych klientów?

 1. Innowacyjna i angażująca forma przekazu. Tworzymy unikalne szkolenia e-learningowe, zawierające: interaktywne zadania, animacje i quizy. Nasze szkolenia są dynamiczne i angażujące!
 2. Skuteczność nauki na najwyższym poziomie. Nasze szkolenia są skonstruowane w taki sposób, aby nie tylko przekazać Ci istotne informacje, ale przede wszystkim pomóc Ci je zrozumieć i zastosować w praktyce. Ponadto, jeśli chcesz zgłębić jakikolwiek temat, zawsze masz do dyspozycji dodatkowe zasoby i materiały.
 3. Bezpośredni dostęp do ekspertów. W każdej chwili możesz skonsultować się z naszym specjalistą BHP. To oznacza, że zawsze możesz liczyć na wsparcie ekspertów, bez względu na to, z jakim wyzwaniem się spotkasz.
 4. Dostępność w dwóch wersjach językowych. Nasze szkolenia są dostępne zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
 5. Szybka i łatwa certyfikacja. Po ukończeniu szkolenia, otrzymasz zaświadczenie o jego ukończeniu, które wyślemy Ci mailowo w wersji elektronicznych lub pocztą w wersji papierowej (jeśli wybierzesz dodatkowo taką opcję dostawy) na wskazany adres.

Jak kupić i korzystać z naszych szkoleń e-learningowych?

Zakup i realizacja naszego szkolenia BHP online są proste i intuicyjne. Poniżej znajdziesz skrócone, zwięzłe kroki, które Cię do tego przybliżą:

 1. Wybierz i dokonaj zakupu odpowiedniego szkolenia na naszej platformie. System poprowadzi Cię przez cały proces.
 2. Dokonaj płatności w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: przelewem tradycyjnym – na podstawie faktury proforma, kartą płatniczą, przez PayU, BLIKiem lub przez PayPal.
 3. Po zaksięgowaniu Twojej płatności, poprosimy Cię o podanie adresów e-mail uczestników szkolenia.
 4. Następnie, na podane przez Ciebie adresy e-mail uczestników zostaną wysłane linki aktywacyjne.
 5. Klikając w link aktywacyjny, uczestnik zostanie przekierowany do okna logowania i rejestracji konta. Loginem będzie e-mail, a hasło ustali samodzielnie, zgodnie z naszymi wskazówkami.
 6. Po rejestracji, uczestnik rozpocznie naukę z modułów tematycznych. Przejście przez nie i przystąpienie do egzaminu w formie testu odbywa się w dogodnym tempie. Pamiętaj jednak, że całe szkolenie należy zakończyć w ciągu maksymalnie 30 dni.
 7. Po pomyślnym zdaniu egzaminu, otrzymasz zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia w formie elektronicznej lub papierowej (zgodnie z zamówieniem).

Dlaczego jeszcze warto kupić u nas?

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Wszystkie nasze produkty tworzone są w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie i wartości, którymi się kierujemy, dlatego jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Wiemy, że są: aktualne, merytoryczne i doskonale spełniają rolę, do której zostały stworzone – świadczą o tym opinie naszych klientów. Jednak zawsze może być jeszcze lepiej i z chęcią wysłuchamy Twoich uwag.

Natomiast jeśli uznasz, że nasze produkty jednak nie spełniły Twoich oczekiwań, oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszych informacji, z przyjemnością Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych kontaktowych:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl