do kasy suma: 0,00 zł

Konsultacje i doradztwo z ekspertami w dziedzinie BHP i PPOŻ

Dostępność: duża ilość
Cena: 800,00 zł

Cena regularna:

800.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 80 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Konsultacje i doradztwo z ekspertami w dziedzinie BHP i PPOŻ

Działamy na zasadzie outsoscingu. W naszej ofercie znajdą Państwo konsultacje w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy z doświadczonymi specjalistami ds. BHP.

Jak mogą przebiegać takie konsultacje i co obejmują?

  • Jedną z form może być przejrzenie dostępnej dokumentacji z zakresu BHP oraz przeanalizowanie pod kątem aktualizacji oraz ewentualnych braków na pewnych płaszczyznach.
  • Jeżeli spodziewają się Państwo w perspektywie czasu, kontroli organu zewnętrznego np. Państwowej Inspekcji Pracy, proponujemy konsultacje z naszymi doświadczonymi specjalistami ds. BHP, którzy zwrócą uwagę na ewentualne braki czy wymagane aktualizacji w dokumentacji i pomogą przygotować się na takie kontrole.
  • Konsultacje mogą także polegać na oględzinach pomieszczeń, gdzie wykonywane są prace, oraz zaopiniowanie czy są one zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i ogólnymi wymogami.
  • Warto też pamiętać, że Pracodawca, powinien konsultować z pracownikami lub ich przedstawicielami wszystkie działania związane z bhp, dotyczące np.: zmian w organizacji pracy i wyposażeniu stanowisk, wprowadzania nowych procesów technologicznych oraz substancji i mieszanin chemicznych, jeżeli mogą one stwarzać zagrożenie dla zdrowia lub życia pracowników, dostosowania środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego do specyfiki pracy wykonywanej na konkretnym stanowisku.

Podczas takich rozmów oferujemy wsparcie w postaci aktualnej wiedzy oraz znajomości przepisów prawnych w danej kwestii. Nasi specjaliści współpracują z firmami o wielu różnorodnych branżach i mieli do czynienia z wieloma sytuacjami. Posiadają więc szerzą wiedzę niż nawet wieloletni pracownik służby BHP pracujący tylko w jednym zakładzie pracy.

Dzięki naszym konsultacjom i doradztwu możesz uniknąć wysokich mandatów ze strony organów kontrolujących

Masz braki w wykwalifikowanym personelu? Potrzebujesz obiektywnej opinii i doradztwa osoby  z zewnątrz Twojej organizacji? A może posiadasz specjalistów ds. BHP, ale akurat w danej sytuacji nie mają pewności co do interpretacji  przepisów lub potrzebują doradztwa w sytuacjach, z którymi się do tej pory nie spotkali? Zgłoś się do nas!

Każde takie zaplanowane spotkanie mające na celu konsultacje jest dostosowywane do potrzeb Klienta

UWAGA!!!

Konsultacje nie obejmują przygotowania brakujących dokumentów, oraz końcowego raportu. Takie zadania możemy wykonać dla Ciebie w ramach odrębnego zlecenia.

Cena:

  • do 4h - 800 zł*
  • do 8h - 1600 zł*

Skontaktuj się z nami!

pomoc@pogotowiebhp.com.pl 

*Cena nie obejmuje ewentualnego kosztu dojazdu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl