do kasy suma: 0,00 zł

Wstęp i formularze - Ocena ryzyka zawodowego w związku z występowaniem w środowisku pracy czynników chemicznych

Dostępność: duża ilość
Cena: 18,99 zł

Cena regularna:

18.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Czy ten produkt jest dla Ciebie?

 • Tak, jeśli do twoich obowiązków należy tworzenie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
 • Tak, jeśli jesteś świadomy tego, że zgodnie z wymaganiami prawa, ocena ryzyka zawodowego należy do podstawowych obowiązków pracodawcy, a na stanowiskach występują zagrożenia ze strony czynników chemicznych.
 • Tak, jeśli jesteś świadomy, że należy ocenić ryzyko w związku z występowaniem w środowisku pracy czynników chemicznych.
 • Kodeks pracy (rozdział VI/ profilaktyczna ochrona zdrowia/art. 226) formułuje wymagania dot. oceny ryzyka zawodowego i określa, że pracodawca:
 • ocenia i dokumentuje ryzyko zawodowe związane z wykonywaną pracą oraz stosuje   niezbędne środki profilaktyczne zmniejszające  ryzyko,
 • informuje pracowników o ryzyku zawodowym, które wiąże się z wykonywaną  pracą oraz o zasadach ochrony przed zagrożeniami.

Jakie korzyści odniesiesz z zakupu?

Masz gotowy  dokument zawierający wstęp do oceny ryzyka czynników chemicznych i mieszanin, który jest jednocześnie wytycznymi jak masz prawidłowo ocenić to ryzyko zawodowe. Ponadto w dokumencie znajdują się przygotowane formularze pod każdą metodę. Formularze należy uzupełnić zgodnie z wytycznymi kart charakterystyki lub wynikami pomiarów. Oszczędzisz czas, siły i energię na żmudne tworzenie ww. dokumentu od podstaw. Nabędziesz dokument, który w łatwy sposób dostosujesz do specyfiki stanowiska w twoim zakładzie pracy, co ułatwi Ci pracę. Zadbaliśmy o to, byś Ty nie zapomniał o wszystkich etapach oceny, istotnych informacjach, które powinny znajdować się w dokumentacji. 

Co zawiera ocena ryzyka zawodowego?

Masz do dyspozycji dokumentację oceny ryzyka zawodowego czynników chemicznych i mieszanin:

 • metodą Ilościową w oparciu o wymagania normy PN – N -18002

oraz

 • metoda jakościową rekomendowaną przez Komisję Europejską.

Dokument zawiera:

 • wstęp,
 • niezbędne tabele do prawidłowego oszacowania ryzyka, przypisania kategorii itp.
 • formularze kart oceny ryzyka zawodowego w związku z występowaniem na stanowisku pracy czynników chemicznych i mieszanin. Formularze przygotowane do oceny ryzyka zarówno metodą jakościową, jak i ilościową.

Co obejmuje cena?

Dokumentację oceny ryzyka zawodowego (wstęp, formularze) czynników chemicznych i mieszanin metodą Ilościową w oparciu o wymagania normy PN – N -18002

oraz  metodą jakościową rekomendowaną przez Komisję Europejską w wersji edytowalnej pliku Word.

Dodatkowo otrzymujesz możliwość konsultacji ze specjalistą.

Przy zakupie produktu zapewniamy Ci gwarancję. Jeśli uznasz, że ten produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci poniesione koszty. 

Warunki otrzymania produktu

Po dokonaniu opłaty i zaksięgowaniu jej przez BHP Consulting NATYCHMIAST otrzymasz link do pobrania oceny ryzyka zawodowego.

Pamiętaj! Masz w zasięgu ręki, solidne narzędzie dydaktyczne ułatwiające Ci pracę,  w postaci oceny ryzyka zawodowego! Zdobądź je i mądrze wykorzystaj – reszta zależy już od Ciebie.

W razie  pojawienia się  dodatkowych pytań  pozostajemy  do Twojej dyspozycji:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl