do kasy suma: 0,00 zł

Roboty Ziemne - Wykopy PL

Dostępność: duża ilość
Cena: 150,00 zł

Cena regularna:

150.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Roboty Ziemne - Wykopy - wersja polska prezentacji!

Czy ten produkt jest dla Ciebie?

Treści zawarte w prezentacji przeznaczone są dla pracowników wykonujących lub nadzorujących roboty ziemne w zakresie budowy i eksploatacji wykopów.

Prezentację można wykorzystać podczas prowadzenia szkolenia tematycznego w tym zakresie lub jako dodatkowy materiał dydaktyczny, będący elementem szkolenia okresowego BHP dla stanowisk robotniczych.

Pamiętaj jednak, że prezentacja pomoże w zdobyciu i aktualizacji wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pracy przy budowie i eksploatacji wykopów.

Jakie korzyści odniesiesz z zakupu?

Prezentacja zawiera zakres teoretyczny. Kupując ten produkt zdobędziesz skuteczne narzędzie do przekazywania wiedzy w zakresie bezpiecznego prowadzenia robót związanych z budową wykopów i późniejszym ich użytkowaniem.

Wersja edytowalna prezentacji pozwoli Ci na modyfikację i dostosowanie jej do twoich oczekiwań i potrzeb osób uczestniczących w szkoleniu.

Co zawiera prezentacja?

Prezentacja zawiera 26 slajdy, na których znajdują się treści (wzbogacone ciekawą grafiką) obejmujące następujące aspekty:

  1. Podział wykopów.
  2. Dokumentacja
  3. Zasady bezpieczeństwa podczas robót ziemnych.
  4. Zagrożenia związane z prowadzeniem robót ziemnych.
  5. Czynności zabronione podczas robót ziemnych.

Produkt jest przygotowany w formie prezentacji PowerPoint o bogatej szacie graficznej, przystępnej formie przekazu oraz rzetelnej i aktualnej wiedzy z zakresu BHP.

Co obejmuje cena?

  • prezentacja multimedialna w formie elektronicznej – wersja edytowalna
  • możliwość konsultacji ze specjalistą

Warunki otrzymania produktu.

Po dokonaniu opłaty w chwili składania zamówienia NATYCHMIAST otrzymasz link do pobrania prezentacji. W przypadku płatności przelewem na podstawie faktury proforma, link zostanie udostępniony po zaksięgowaniu wpłaty. Dodatkowo przy zakupie produktu zapewniamy Ci gwarancję. Jeśli uznasz, że ta prezentacja nie pomogła Ci w wystarczającym stopniu i nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci poniesione koszty. W ten sposób możesz przetestować nasz produkt, nie ponosząc żadnego ryzyka.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

27 maja 2022

Dobry materiał do wykorzystania w trakcie szkoleń

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl