}) window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () {
do kasy suma: 0,00 zł

Praca zdalna – Pakiet dokumentów

Dostępność: duża ilość
Cena: 443,45 zł

Cena regularna:

443.45
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 40 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Gotowi na pracę zdalną

Łączna wartość pakietu 633,50 zł

Cena za pakiet -30%, czyli 443,45 zł

Nowelizacja Kodeksu pracy dotycząca wdrożenia w firmie pracy zdalnej wiąże się z koniecznością dopełnienia pewnych formalności. Pracodawcy są zobowiązani do tego, aby poinformować swoich pracowników o wszystkich zasadach, pomóc zadbać o bezpieczne warunki wykonywania pracy zdalnej czy zadbać o uaktualnienie dokumentacji firmowej.

Jesteś pracodawcą, przedsiębiorcą lub managerem i zastanawiasz się, jak przeprowadzić ten proces: szybko, prosto i poprawnie?

Skorzystaj z naszego pakietu: Gotowi na pracę zdalną, dzięki któremu:

 • szybko stworzysz potrzebną dokumentację,
 • w jasny i jednoznaczny sposób poinformujesz swoich pracowników o wprowadzonych w Twojej firmie zasadach pracy zdalnej,
 • Twoi pracownicy będą dokładnie wiedzieli, w jaki sposób przeprowadzić samoocenę stanu BHP swojego zdalnego stanowiska pracy.

Czym jest pakiet:  Gotowi na pracę zdalną?

To zestaw szablonów dokumentów oraz materiałów pomocniczych, które będą Ci potrzebne do tego, aby:

 • wprowadzić w firmie jasne zasady wykonywania pracy zdalnej,
 • dopełnić wszystkich formalności związanych z pracą zdalną.

Co jeszcze warto wiedzieć? Wszystkie produkty są:

 • przygotowane przez ekspertów – masz pewność, że są: aktualne, merytoryczne oraz przejrzyste;
 • edytowalne – możesz je modyfikować, jeśli zajdzie taka konieczność,
 • w dużej części wypełnione – aby otrzymać gotowy dokument, wystarczy wpisać odpowiednie dane

Co dokładnie zawiera ten pakiet?

Pakiet: Gotowi na pracę zdalną, zawiera:

Dzięki temu dokumentowi wszystkie zasady dotyczące pracy zdalnej staną się jasne.

Jednym z obowiązków pracodawcy dotyczącym pracy zdalnej jest poinformowanie pracowników o dokładnych zasadach jej wykonywania. Można to zrobić na różne sposoby, jednak z rozmów z naszymi klientami wiemy, że najlepszą i najwygodniejszą formą jest Regulamin pracy zdalnej.

Taki dokument można stworzyć samodzielnie lub zlecić jego napisanie ekspertowi. Pierwsze rozwiązanie jest czasochłonne, drugie drogie. Nam zależało na tym, aby nasi klienci mogli korzystać z rozwiązania optymalnego. Nasz Regulamin pracy zdalnej jest rozwiązaniem optymalnym –  po uzupełnieniu danych, otrzymujemy gotowy dokument.

Szablon Regulaminu pracy zdalnej tworzony był we współpracy z prawnikiem, dlatego możesz mieć pewność, że jest zgony z obowiązującymi przepisami.

Jasno określone zagrożenia występujące na danym stanowisku pracy oraz metody ich wyeliminowania.

Co pracodawca może zrobić, aby stanowisko pracy zdalnej, które najczęściej jest w domu pracownika, faktycznie było bezpieczne i higieniczne? Właśnie w tym celu tworzymy oceny ryzyka zawodowego. To dokument, dzięki któremu pracownik wie, jakie zagrożenia mogą wystąpić w jego miejscu pracy zdalnej oraz co ma zrobić, aby ich uniknąć lub chociaż zminimalizować.

Nasz pakiet: Gotowi na pracę zdalną zawiera dwa dokumenty:

 • ORZ dla pracowników wykonujących wyłącznie pracę zdalną,
 • ORZ dla pracowników wykonujących pracę hybrydową, częściowo w siedzibie firmy i częściowo zdalnie.
 • Informacja zawierająca zasady bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy zdalnej z wykorzystaniem monitorów ekranowych + lista kontrolna.

Jest to gotowy dokument, który można wręczyć  każdemu pracownikowi wykonującemu pracę zdalną, aby ten mógł zaznajomić się ze wszystkimi zasadami BHP, które dotyczą pracy zdalnej. Dokument jest również doskonałym uzupełnieniem Kart ORZ, dzięki niemu proces tworzenia ORZ jest szybszy i bardziej zrozumiały.

Jak ułatwić pracownikowi wykonanie samooceny stanowiska pracy pod kątem BHP? Nasza prezentacja jest praktyczną odpowiedzią na to pytanie. Zawiera ona wszystkie informacje i wskazówki, które będą potrzebne pracownikowi. Dzięki temu, że informacje ułożone są w spójny i logiczny sposób, pracownik, przeglądając slajdy, szybko i sprawnie dokona samooceny swojego zdalnego miejsca pracy.

Co jeszcze?

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Wszystkie nasze produkty tworzone są w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie i wartości, którymi się kierujemy, dlatego jesteśmy ich pewni ich wysokiej jakości. Wiemy, że są: aktualne, merytoryczne i doskonale spełniają rolę, do której zostały stworzone – świadczą o tym  opinie naszych klientów. Jednak zawsze może być jeszcze lepiej i z chęcią wysłuchamy Twoich uwag. Jeśli ten produkt nie spełni Twoich oczekiwać, oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Warunki otrzymania produktu

Link do pobrania produktu pakiet dokumentów: Gotowy na pracę zdalną,  otrzymasz NATYCHMIAST po dokonaniu opłaty i zaksięgowaniu jej przez BHP Consulting.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji:

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl