do kasy suma: 0,00 zł

Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami PL

Dostępność: duża ilość
Cena: 430,50 zł

Cena regularna:

430.50
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 40 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: BHP Consulting
Kod produktu: 98

Opis

Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami - wersja polska prezentacji!

Czy ten produkt jest dla Ciebie?

Do posiadania aktualnego szkolenia BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami obliguje Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi udział w takim szkoleniu.

Prezentacja zawiera wszelkie aktualne informacje w zakresie uzupełnienia, bądź zaktualizowania wiedzy dla pracowników ww. grupy zawodowej.

Powyższa prezentacja przeznaczona jest dla osób prowadzących szkolenia w zakresie BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Cenisz nowoczesne formy urozmaicania szkoleń, podnoszących jednocześnie ich wartość merytoryczną i praktyczną? Zależy Ci na tym, aby przekazywane treści podnosiły świadomość pracowników zatrudnionych na stanowiskach kierujących?

Dobrze trafiłeś - ten produkt jest dla Ciebie!

Jakie korzyści odniesiesz z zakupu?

Kupując ten produkt zdobędziesz skuteczne narzędzie do przekazywania wiedzy.

Wersja edytowalna prezentacji pozwoli Ci na modyfikację i dostosowanie jej do twoich oczekiwań i potrzeb osób uczestniczących w szkoleniu.

Co zawiera prezentacja?

Prezentacja zawiera 329 slajdów, na których znajdują się treści (wzbogacone ciekawą grafiką) obejmujące następujące aspekty:

  1. Wybrane regulacje prawne z zakresu prawa pracy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, z omówieniem źródeł prawa międzynarodowego (dyrektyw WE, konwencji MOP).
  2. Identyfikacja, analiza i ocena zagrożeń czynnikami szkodliwymi dla zdrowia, uciążliwymi i niebezpiecznymi oraz ocena ryzyka związanego z tymi zagrożeniami.
  3. Organizacja i metody kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, z uwzględnieniem stanowisk wyposażonych w monitory ekranowe; zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.
  4. Analiza okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz związana z nimi profilaktyka; omówienie przyczyn charakterystycznych wypadków przy pracy, ze szczególnym uwzględnieniem wypadków powstałych na skutek niewłaściwej organizacji pracy, oraz związanej z nimi profilaktyki.
  5. Organizacja i metodyka szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (z uwzględnieniem metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego) oraz kształtowanie bezpiecznych zachowań pracowników w procesach pracy.
  6. Zasady postępowania w razie wypadku w czasie pracy i w sytuacjach zagrożeń (np. pożaru, awarii), w tym zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku.
  7. Skutki ekonomiczne niewłaściwych warunków pracy (np. świadczenia z tytułu warunków pracy, składka na ubezpieczenia społeczne pracowników).
  8. Problemy ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska naturalnego.

Produkt jest przygotowany w formie prezentacji PowerPoint o bogatej szacie graficznej, przystępnej formie przekazu oraz rzetelnej i aktualnej wiedzy z zakresu BHP.

Co obejmuje cena?

  • prezentacja multimedialna w formie elektronicznej – wersja edytowalna
  • możliwość konsultacji ze specjalistą

Warunki otrzymania produktu

Po dokonaniu opłaty w chwili składania zamówienia NATYCHMIAST otrzymasz link do pobrania prezentacji.

W przypadku płatności przelewem na podstawie faktury proforma, link zostanie udostępniony po zaksięgowaniu wpłaty.

Dodatkowo przy zakupie produktu zapewniamy Ci gwarancję.

Jeśli uznasz, że ta prezentacja nie pomogła Ci w wystarczającym stopniu i nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci poniesione koszty. 

W ten sposób możesz przetestować nasz produkt, nie ponosząc żadnego ryzyka.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (3)

31 marca 2022

Bardzo ułatwiający pracę materiał. Zachęcam do zakupu

11 października 2023

Polecam, przygotowanie merytoryczne bardzo dobre, grafika ciekawa i ułatwia prezentację.

2 lutego 2024

Polecam. Produkt jakościowo spełnił moje oczekiwania. Prezentacja z konkretnymi treściami, przejrzysta. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dziękuję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl