do kasy suma: 0,00 zł

Procedura „Udokumentowane informacje, opracowywanie, aktualizowanie oraz nadzór nad dokumentacją”

Dostępność: duża ilość
Cena: 250,00 zł

Cena regularna:

250.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 20 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Procedura „Udokumentowane informacje, opracowywanie, aktualizowanie oraz nadzór nad dokumentacją” wraz z załącznikami i formularzami.

W jaki sposób tworzyć i przechowywać dokumentację, aby była ona zawsze kompletna i aktualna, a dostęp do niej szybki i prosty?

Co powinno zostać udokumentowane zgodnie z normą? Gdzie należy przechowywać dokumentację systemową? Kto i w jakiej sytuacji może mieć do niej dostęp, a kto nie? Są to podstawowe pytania związane z dokumentacją, na jakie Ty, jako przedsiębiorca, powinieneś umieć sobie odpowiedzieć.

Procedura: Udokumentowane informacje, opracowywanie, aktualizowanie oraz nadzór nad dokumentacją została stworzona po to, by ułatwić Ci wszystkie zadania związane z systemową dokumentacją.

Dokumenty pod kontrolą.

Jeśli chodzi o dokumentację, są tacy, którzy uwielbiają tworzyć wszelkiego rodzaju dokumenty, z kolei dla innych jest ona niewygodną i niepotrzebną „robotą papierkową”. A jak to wygląda u Ciebie?

Jednak faktem jest, że bez względu na osobiste nastawienie, musimy zgodzić się z jednym: dobrze prowadzona dokumentacja jest naszym sprzymierzeńcem w najtrudniejszych momentach. W przypadku kontroli organów zewnętrznych np. PIP jest dowodem na to, że robimy wszystko, aby zapewnić pracownikom odpowiednie warunki pracy. W przypadku audytów przemawia za naszą rzetelnością. Jest również nieocenionym dowodem w przypadku prowadzenia różnego rodzaju dochodzeń czy spraw sądowych.

Co powinniśmy dokumentować?

Wszystko to, co wymaga od nas norma oraz to, co jest określone przez samą organizację. Oczywiście zakres tego, co powinno zostać udokumentowane, różni się w zależności od wielu czynników: wielkości i charakteru firmy, konieczności wykazywania tego, do czego obligują nas przepisy prawne, złożoności procesów, a nawet kompetencji pracowników.

Jak zapanować nad dokumentacją?

Korzystając z tej procedury, wprowadzisz porządek w swojej firmowej dokumentacji.

Dzięki naszym szablonom:

  • Szybko zorientujesz się, co dokładnie powinno być udokumentowane w Twojej firmie, zarówno jeśli chodzi o dokumentację wymaganą przez normę, jak również tą, wymaganą przez Twoją organizację.
  • Upewnisz się, w jaki sposób powinny być opracowane i aktualizowane poszczególne dokumenty z uwzględnieniem: identyfikacji i opisu, formatu i nośnika, procedur związanych z przeglądem i zatwierdzaniem ich pod względem przydatności i adekwatności.
  • Opracujesz odpowiedni sposób nadzoru nad dokumentami, aby zapewnić odpowiednią dostępność oraz ochronę. W jasny i jednoznaczny sposób określisz takie obszary jak: dystrybucja, dostęp, wyszukiwanie, wykorzystanie, przechowywanie, zabezpieczenie, nadzorowanie zmian, przechowywanie oraz likwidację.

Czy wiesz, że pracując z naszymi szablonami:

  • Oszczędzasz czas – wszystkie działania wykonasz znacznie szybciej.
  • Masz pewność, że wszystko będzie jak należy – szablony zostały stworzone przez naszych specjalistów w oparciu o fachową wiedzę i praktyczne doświadczenie.

Dodatkowo szablony te są:

  • edytowalne, więc w szybki i prosty sposób stworzysz dokumentację na potrzeby swojej firmy,
  • kompletne, dlatego możesz z nich korzystać bez względu na to, w jakiej branży działa Twoja firma,
  • częściowo uzupełnione, dzięki czemu zawierają już wiele odpowiedzi na Twoje pytania typu: jak? po co? dlaczego?

Dlatego praca z nimi to czysta przyjemność.

Co jeszcze warto wiedzieć na tym etapie?

Jeśli zastanawiasz się, czy musisz wdrażać SZBHP, żeby móc skorzystać z tej procedury, to odpowiadamy: absolutnie NIE. Wprawdzie procedura jest częścią SZBHP, jednak jeśli chcesz poprawić jedynie ten obszar w swojej firmie, wykorzystanie dedykowanych szablonów znacznie Ci to ułatwi.

Korzystaj i działaj. Możesz tylko zyskać, bo zapewniamy:

GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją satysfakcji. Więc jeżeli ten produkt nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań. Oczywiście, jeśli zechcesz podzielić się z nami swoją opinią, chętnie Cię wysłuchamy, bo naprawdę zależy nam na tym, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości.

Warunki otrzymania produktu

Link do pobrania produktu Procedura: Udokumentowane informacje, opracowywanie, aktualizowanie oraz nadzór nad dokumentacją wg normy PN-ISO 45001:2018 otrzymasz NATYCHMIAST po dokonaniu opłaty i zaksięgowaniu jej przez BHP Consulting.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl