}) window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () {
do kasy suma: 0,00 zł

Księga BHP

Dostępność: duża ilość
Cena: 750,00 zł

Cena regularna:

750.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 70 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

KSIĘGA BHP

W jaki sposób połączyć wytyczne normy PN-ISO 45001:2018 z wiedzą o swojej firmie, aby stworzyć skuteczny system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy?

Jest to jedno z pierwszych pytań, jakie zadają sobie osoby, które przystępują do opracowania i wdrożenia SZBHP w swojej firmie. Na czym polega trudność? Z jednej strony sama norma jest tak skonstruowana, aby można ją było zastosować do wszystkich firm, bez względu na ich wielkość, branżę, czy kraj. Z założenia jest więc bardzo ogólna. Z drugiej strony każda firma jest inna i nawet jeśli dwie firmy działają na terenie tego samego kraju, są podobnej wielkości i działają w tej samej branży, to mogą różnić się na tyle, że SZBHP dla każdej z nich będzie nieco inny.

Czy istnieje skuteczny sposób na pokonanie tej trudności?

Tak. Najlepszym sposobem jest znalezienie takiego rozwiązania, dzięki któremu będziemy mogli spojrzeć na proces tworzenia SZBHP całościowo, niejako z lotu ptaka.

Jak to zrobić w praktyce?

O ile wiemy, do tej pory nie było takiego rozwiązania na rynku, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nasze autorskie szablony SZBHP. Dzięki tym szablonom, które są edytowalne, w części uzupełnione i zawierają wszystkie niezbędne przykładowe druki i formularze, szybko i sprawnie opracujesz SZBHP dla swojej firmy.

W tym kontekście księga BHP jest absolutną podstawą, jeśli chcesz dobrze zrozumieć proces opracowywania i wdrażania SZBHP wg normy PN-ISO 45001:2018.

Znajdziesz w niej:

  • odniesienia do każdego punktu normy, wraz z krótkim omówieniem,
  • załączniki czyli niezbędne formularze i przykładowe druki, np. polityka BHP, Identyfikacja ryzyk i szans, harmonogramy, raporty oraz protokół z przeglądu zarzadzania.

Pracując z naszą księgą BHP szybko zorientujesz się w jaki sposób zinterpretować i zastosować poszczególne punkty normy do tworzonego przez Ciebie SZBHP.

Co jeszcze warto wiedzieć na tym etapie?

Norma PN-ISO 45001:2018 wprowadza nam nowe, kompleksowe podejście do zagadnień BHP. O co w tym chodzi? Podchodząc do SZBHP musimy przede wszystkim uwzględnić, że jest to system ciągłego doskonalenia – nie wystarczy raz go napisać, a potem odłożyć na półkę. To tak nie działa. Dlaczego? Cały proces oparty jest o koncepcję PDCA, czyli: Planuj, Wykonaj, Sprawdzaj, Działaj, co niejako obliguje firmy do wprowadzania poprawek, jeśli cały system nie działa zgodnie z naszymi założeniami i planami. Dodatkowo norma zakłada nowe podejście do zagadnień BHP, które uwzględnia: kontekst organizacji, przywództwo i zaangażowanie, współudział pracowników, ryzyka i szanse oraz dokumentowanie wszystkich informacji.

Być może wydaje Ci się to trudne i skomplikowane, ale nasze szablony są właśnie po to, by znacznie ułatwić Ci ten proces. Skorzystaj i działaj. Nic nie tracisz, bo zapewniamy:

GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją satysfakcji. Więc jeżeli ten produkt nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań. Oczywiście, jeśli zechcesz podzielić się z nami swoją opinią, chętnie Cię wysłuchamy, bo naprawdę zależy nam na tym, by nasze produkty były jak najwyższej jakości.

Warunki otrzymania produktu

Link do pobrania produktu: Księga BHP otrzymasz NATYCHMIAST po dokonaniu opłaty i zaksięgowaniu jej przez BHP Consulting.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl