Sklep GOTOWY NA START

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 996,30 zł 996.30
ilość szt.
Zyskujesz 90 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Sklep GOTOWY NA START.

Jak stworzyć i uruchomić sklep internetowy, żeby było: szybko, dobrze i w przystępnej cenie?

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Świetny pomysł! Taki sklep, to dobry sposób na dotarcie do większej liczby klientów i zwiększenie sprzedaży. Czy wiesz już, jak do tego się zabrać?

Są co najmniej dwa podejścia. Jeśli dysponujesz odpowiednio dużym budżetem, zlecasz stworzenie sklepu wyspecjalizowanej agencji i czekasz na efekty. Jednak to rozwiązanie ma też swoje „ale”. Oprócz wysokich kosztów, musisz niestety długo poczekać na finalny efekt – proces programowania jest czasochłonny. Dodatkowo, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy informatycznej, przez cały czas funkcjonowania sklepu jesteś uzależniony od programisty, który tworzył sklep.

Co w przypadku, gdy dysponujesz ograniczonym budżetem? Wtedy możesz skorzystać z gotowych rozwiązań, które są dużo tańsze. Na rynku jest wiele firm, które oferują gotowe propozycje sklepów internetowych. Jedną z nich jest firma Home.pl ze swoją platformą sprzedażową ClickShop. Znajdziesz tu różne pakiety, szablony oraz wszelkie informacje potrzebne do tego, by samodzielnie otworzyć i prowadzić swój własny sklep internetowy. Proste?

Tak, wszystko wydaje się takie proste i jasne, do czasu, aż nie zaczniesz działać. Wtedy okazuje się, że: zapoznanie się ze wszystkimi materiałami i procedurami, podpinanie odpowiednich funkcji oraz rozmowy z działem obsługi klienta zajmują naprawdę dużo czasu i  często kosztują Cię tak wiele nerwów, że zaczynasz się zastanawiać: czy w ogóle warto? A może trzeba postawić inne pytanie:

Czy istnieje optymalne rozwiązanie? Takie, które pozwoli mi z sukcesem otworzyć sklep, oszczędzi mój czas i nie złupi portfela?

Tak. Takim właśnie rozwiązaniem jest nasza propozycja:  SKLEP GOTOWY NA START

Jak to działa?

Po pierwsze, bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby, oczekiwania oraz sytuację rynkową, dlatego sklep, który Ci oddamy, będzie: spójny z charakterem marki, profilem działalności i oczekiwaniami Twoich klientów.

Po drugie, korzystamy z gotowych rozwiązań, jakie są na home.pl. Ty wykupujesz odpowiedni pakiet usług, a my zajmujemy się resztą. W ten sposób stworzenie funkcjonującego sklepu internetowego jest dla Ciebie tanie i wygodne.

Po trzecie, na bazie dostępnych rozwiązań oraz naszego doświadczenia, tworzymy sklep o niepowtarzalnym charakterze. Sklep, o którym powiesz: Tak, to jest mój sklep!

No, dobrze, a może konkretniej?

Ok, przejdźmy zatem do konkretów. Co dokładnie możemy zrobić dla Ciebie, a co za Ciebie?

Działania podstawowe w ramach proponowanej przez nas usługi:

 • Konfiguracja techniczna. Aby Twój sklep mógł pojawić się w sieci, podpinamy domenę, serwer pocztowy oraz certyfikat SSL.
 • Konfiguracja dostaw i płatności. Aby klienci mogli robić w nim zakupy, integrujemy odpowiednie systemy płatnicze oraz system dostarczania przesyłek
 • Dostosowanie wyglądu sklepu. W ramach dostępnego darmowego stylu graficznego tworzymy najbardziej odpowiedni wygląd sklepu.
 • Wprowadzenie produktów. W ramach tego punktu usługi tworzymy odpowiednie kategorie oraz wprowadzamy pierwsze 10 produktów. Jeśli masz więcej produktów do wprowadzenia, nauczymy Cię, jak możesz to zrobić samodzielnie lub, w ramach dodatkowej usługi, możesz to zlecić nam.
 • Wprowadzenie stron informacyjnych. Umieszczamy na sklepie treści podstron: o nas, kontakt itp.
 • Podstawowe działania z zakresu SEO. Na tym etapie wprowadzamy przyjazne adresy URL i tytuły stron oraz podstron.
 • Wsparcie podczas samodzielnych działań. Udzielimy Ci również potrzebnego wsparcia na tych etapach, które zdecydujesz się przeprowadzić samodzielnie – 3 bezpłatne konsultacje w ramach bonusu – każda kolejna konsultacja jest dodatkowo płatna.

Jeśli podstawowy pakiet to dla Ciebie za mało – chcesz od razu wejść na szerokie wody, proponujemy wdrożenie dodatkowych rozwiązań:

 • Automatyczne wystawienie faktur po złożeniu i opłaceniu zamówienia przez klienta z aplikacją e-księgowość.
 • Allegro. Zintegrowanie systemu Allegro z Twoimi produktami w sklepie.
 • Stworzenie modułu blog oraz dodanie pierwszych trzech wpisów.
 • Podpięcie sklepu pod kategorię na fanpage.

Jak przebiega współpraca?

 1. Wywiad.

Ponieważ zależy nam, żebyś otrzymał sklep, który naprawdę przyczyni się do rozwoju Twojej firmy i realnego zwiększenia sprzedaży, na początku rozmawiamy o Twoich celach, potrzebach oraz możliwościach. Na tym etapie ustalamy również zakres prac.

 1. Ustalenie działań leżących po obu stronach.

Ze swojej strony zapewniamy realizację wszystkich punktów, jakie mamy w ofercie, tej podstawowej oraz rozszerzonej. Z kolei od Ciebie oczekujemy:

 • Pokrycia kosztów związanych z wykupieniem e-sklepu, domeny, certyfikaty SSL, hostingu oraz dodatkowych płatnych integracji.
 • Dostarczenia nam:
  • grafik i opisów produktów,
  • treści stron informacyjnych i wpisów na bloga,
  • treści regulaminu zakupów oraz polityki prywatności.
 • Wsparcia w niezbędnych kwestiach związanych z konfiguracją sklepu.
 1. Wycena i umowa.

Na podstawie przeprowadzonych rozmów, tworzymy wycenę. Jeśli zdecydujesz się na pakiet podstawowy, cena wyniesie: 699,99zł. Natomiast każda dodatkowa usługa lub integracja przyczynią się do podniesienia tej kwoty. Jednak jedno jest pewne: przed podpisaniem umowy dostaniesz dokładną wycenę całości zamówionych usług.  Po zaakceptowaniu przez Ciebie ceny, podpisujemy umowę.

 1. Dostarczenie materiałów.

Po dostarczeniu przez Ciebie wszystkich potrzebnych nam materiałów, ruszamy z pracą nad Twoim sklepem.

 1. Tworzenie sklepu.

Działamy :)

 1. Prezentacja projektu.

Gdy projekt jest gotowy, umawiamy się na prezentację. To świetny moment na to, by zastanowić się, co jeszcze możemy udoskonalić. Po wprowadzeniu sugerowanych przez Ciebie zmian czekamy na Twoją akceptację.

 1. Szkolenie.

Po ukończeniu całego projektu przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie z obsługi sklepu. Dowiesz się, co będzie Ci potrzebne do samodzielnego prowadzenia sklepu. To również świetny moment na zadawanie pytań.

Ile to wszystko kosztuje?

Koszt podstawowego pakietu to 996,30 zł. Koszt dodatkowych usług ustalany jest indywidualnie, w zależności od ich zakresu.

Czy to wszystko? Nie :) Bez względu na to, czy wykupisz pakiet podstawowy, czy zdecydujesz się na szerszy zakres usług, otrzymasz od nas:

bonus o wartości 450zł w formie 3 konsultacji, które możesz wykorzystać już po wdrożeniu sklepu, jako formę bezpłatnego wsparcia technicznego.

Gwarancja satysfakcji.

Być może nurtuje Cię pytanie: Czy firma, która zajmuje się szkoleniami BHP, naprawdę może mi stworzyć dobry sklep internetowy? Tak. Mamy już spore doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych, jednak doskonale rozumiemy Twoje obawy. Dlatego produkt ten, podobnie jak inne nasze produkty, objęty jest gwarancją satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony z naszej usługi, oddamy Ci wszystkie pieniądze.

Jeśli masz inne pytania dotyczące tworzenia sklepów internetowych lub zasad współpracy, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Poniżej jeszcze raz przedstawiamy Wam zakres usługi:

 • Konfiguracja techniczna (podpięcie domeny pod sklep, podpięcie jednego serwera pocztowego oraz certyfikatu SSL dedykowanego dla domeny przeznaczonej pod sklep).
 • Konfiguracja dostaw i płatności (zintegrowanie ze sklepem dwóch popularnych systemów płatniczych i dostawców przesyłek).
 • Stworzenie i wprowadzenie do 10 produktów oraz odpowiednich kategorii w sklepie pod produkty.
 • Pomoc w konfiguracji promocji, rabatów lub programu lojalnościowego – jedna darmowa konsultacja.
 • Jednorazowa modyfikacja treści i zawartość maili wysyłanych ze sklepu.
 • Jednorazowe wprowadzenie treści na strony informacyjne (treści stron „o nas”, „kontakt” itp. wg wytycznych klienta).
 • Jednorazowe dostosowanie wyglądu sklepu (w ramach jednego darmowego stylu graficznego).
 • Podstawowe działania z zakresu SEO (wprowadzenie przyjaznego adresu URL i tytułu strony do 10 produktów).
 • Wsparcie podczas samodzielnych działań (3 darmowe konsultacje).

Proponowane dodatkowe rozwiązania:

 • Zintegrowanie aplikacji e-księgowość ze sklepem w celu automatycznego wystawiania faktur po złożeniu i opłaceniu zamówienia przez klienta.
 • Zintegrowanie systemu Allegro z produktami.
 • Stworzenie modułu blog i dodanie pierwszych trzech wpisów po wcześniejszym przesłaniu treści przez klienta.
 • Facebook. Podpięcie sklepu pod kategorię na fanpage.

Oczekiwania z naszej strony:

 • Pokrycie kosztów związanych z wykupieniem e-sklepu, domeny, certyfikaty SSL, hostingu oraz dodatkowych płatnych integracji według zapotrzebowania klienta.
 • Grafika i opisy produktów.
 • Treść stron informacyjnych.
 • Regulamin zakupów, polityka prywatności i inne niezbędne regulaminy.
 • Wsparcie w niezbędnych kwestiach związanych z konfiguracją sklepu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl