do kasy suma: 0,00 zł

Zdalne okresowe szkolenia dla pracowników 

Coraz częściej praktykowaną przez wiele firm techniką prowadzenia szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy są specjalnie przygotowane szkolenia BHP online. Korzystając z dostępu do Internetu i komputera w dowolnym miejscu uczestnik może zrealizować szkolenie. Pracodawca może przeprowadzić właściwe dla danego pracownika szkolenie, nie zatrudniając przy tym dodatkowej osoby z zewnątrz specjalizującej się w przygotowywaniu i prowadzeniu tego typu treningów. Szkolenia BHP online to szybki i prosty sposób na aktualizację i uzupełnienie wiadomości i umiejętności z zakresu BHP.

Szkolenia BHP online – dlaczego warto postawić na e-learning?

Wprowadzenie okresowych szkoleń dla pracowników w formie e-learningu ułatwia nie tylko organizację pracy zakładu eliminując potrzebę zatrudniania zewnętrznego szkoleniowca i umożliwiając wybór najbardziej dogodnego dla pracownika czasu szkolenia, ale też daje możliwość przeprowadzenia różnych szkoleń w jednym czasie, dopasowanych do wymagań dla określonych stanowisk pracy.

W ramach gotowych szkoleń BHP online przygotowaliśmy prezentacje power point i testy obejmujące:

Szkolenie bhp w wersji online po angielsku.

E-learning służyć może jako wygodna forma aktualizacji i uzupełnienia wiadomości i umiejętności dla zaznajomionych już z tematem BHP pracowników w dogodnych dla nich miejscu (czy kosztownych delegacji). Innowacyjna formuła szkolenia pozwala na łatwiejsze przyswojenie najbardziej istotnych informacji, co przekłada się realnie na umiejętności pracownika i jego wkład w wartości firmy.

                                                           

Instrukcja użytkowania platformy e-learningowej

E-learning BHP

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl